Az elmúlt évek eredményei:


2018. március 10.
MLTSZ Budapest bajnokság eredményei:

Csoportok:
1. hely: Ezeregy éj
 - Gyermek csoport
Dósa Norina, Heim Cecília, Horváth Zsófia, Kiss Virág,
Pandula Nóra, Pásztor Kata Napsugár, Szalay Kamilla Lili,
Ürögi Lívia, Váczi Anna, Winkler Viktória

Különdíj: Ezeregy éj

1. hely: Esőtánc - Gyermek formáció
Bakó Zsófia, Grósz Tamara, Heim Flóra,
Keresztes Jázmin, Kiss Virág, Kövesi Petra,
Mácsik Annabella, Mátyás Erna, Móró Emma,
Szabó Anna Liza, Szalay Kamilla Lili, Tóth Petra,
Varga Csenge, Wieder Nóra

1. hely: Lányok a fedélzeten - Junior csoport
Bakó Zsófia, Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde,
Magurszky Jolán, Mészáros Mia Petra, Pásztor Borbála,
Pásztor Kata, Svarcz Anna, Vass Kata

Szólók, Duó (gyermek)
1. hely: Rózsaszín párducok - Pandula Nóra, Pásztor Borbála
2. hely: A Kelet rózsája - Svarcz Anna
3. hely: Aranyhaj - Váczi Anna
4. hely: A kis méhecske - Nagy Brigitta

Szólók (junior)
1. hely: Hív a tenger
 - Krizsanyik Tünde
2. hely: Titanium - Gerencsér Orsolya
1. hely: Hangról hangra - Kiss Viktória
3. hely: To build a home - Pintér Marianna
1. hely: Time for dance - Vass Kata
Különdíj: Time for dance
2. hely: Éjszakai fuvallat - Pásztor Borbála


Gratulálunk!

 


2017. május 24-29. Porec
ESDU DanceStar World Dance Masters eredményei:

2. hely: Gangsters - "A" kategória, junior jazz csoport
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde, Magurszky Jolán,
Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn, Pandula Lilla, Pásztor Borbála,
Pinczés Petra, Svarcz Anna, Tiboldi Eszter, Vass Kata

17. hely: Rise up - "A" kategória, felnőtt modern csoport
Erőss Bernadett, Fülep Jennifer, Fülep Titanilla,
Nagy Dorottya, Pálvölgyi Viktória, Pintér Marianna, Simkó Fruzsina,
Sipos Dóra, Standor Kira, Villám Anita, Winkler Nikolett

4. hely: Wild West's Girls - "B" kategória, junior open duó - Gerencsér Orsolya, Krizsanyik Tünde

5. hely: Fantasy - "B" kategória, junior open szóló - Tiboldi Eszter

12. hely: Heart Cry - "B" kategória, junior modern szóló - Pintér Marianna


Gratulálunk!


2017. május 20.
Látványtánc Magyar Bajnokság "A" kategória eredményei:

1. hely: Jómadarak - gyermek látványtánc csoport
Heim Cecília, Heim Flóra, Horváth Zsófia, Kiss Virág,
Pandula Nóri, Pásztor Kata Napsugár, Szalay Kamilla Lili,
Ürögi Lívia, Váczi Anna, Winkler Viktória

8. hely: Napsugár - gyermek szóló - Pásztor Kata Napsugár

1. hely: Fairy Tale - gyermek szóló - Váczi Anna

2. hely: Végre utazom! - gyermek szóló - Pásztor Borbála

3. hely: Torn - junior szóló - Pintér Marianna

3. hely: Elszakadás - felnőtt duett - Nagy Dorottya, Winkler Nikolett

1. hely: Angyalok - gyermek formáció
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde,Magurszky Jolán,
Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn, Pandula Lilla, Pásztor Borbála,
Pinczés Petra, Svarcz Anna, Tiboldi Eszter, Vass Kata

1. hely: Hullámzás - felnőtt csoport
Fülep Jennifer, Fülep Titanilla, Nagy Dorottya, Pálvölgyi Viktória,
Pintér Marianna, Standor Kira, Villám Anita, Winkler Nikolett


Gratulálunk!


2017. május 13.
Látványtánc Magyar Bajnokság "B" kategória eredményei:

I. hely: Not About Angels - gyermek, modern szóló
Vass Kata

Különdíj: Not About Angels - Kiemelkedő technika

I. hely: Nagytakarítás - gyermek látványtánc formáció
Bakó Zsófia, Dósa Norina, Érsek Nóra, Keresztes Jázmin,
Kiss Virág, Kövesi Petra, Mácsik Annabella, Mátyás Erna,
Móró Emma, Szabó Anna Liza, Szalay Lili, Tóth Petra,
Varga Csenge, Wieder Nóra

II. hely: Macskák - junior látványtánc duett - Svarcz Anna, Tiboldi Eszter


Gratulálunk!


2017. április 30.
7. Tánc-kiállítás Mozdulatművészeti, modern- és kortárs táncverseny eredményei:

I. díj: Hullámzás - felnőtt csoport
Erőss Bernadett, Fülep Jennifer, Fülep Titanilla,
Nagy Dorottya, Pálvölgyi Viktória, Pintér Marianna,
Standor Kira, Winkler Nikolett

I. díj: Jómadarak - gyermek csoport
Dósa Dorina, Heim Cecília, Horváth Zsófia, Kiss Virág,
Pandula Nóri, Pásztor Kata Napsugár, Szalay Kamilla Lili,
Ürögi Lívia, Váczi Anna, Winkler Viktória

I. díj: Torn - ifjúsági szóló - Pintér Marianna

Különdíj: Elszakadás - ifjúsági duett - Nagy Dorottya, Winkler Nikolett

I. díj: Angyalok - junior csoport
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde,
Magurszky Jolán, Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn,
Pandula Lilla, Pásztor Borbála, Pinczés Petra, Svarcz Anna,
Tiboldi Eszter, Vass Kata

Különdíj: Not About Angels - junior szóló - Vass Kata


Gratulálunk!


2017. április 22.
XXVI. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál eredménye:

1. helyezés: Gengszterek - junior csoport
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde, Magurszky Jolán,
Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn, Pandula Lilla, Pásztor Borbála,
Pinczés Petra, Svarcz Anna, Tiboldi Eszter, Vass Kata


Gratulálunk!


2017. március 25-26.
Magyar Látványtánc Sportszövetség Budapesti kvalifikációs verseny eredményei:

Arany minősítés: Angyalok - gyermek formáció
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde,
Magurszky Jolán, Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn
Pandula Lilla,Pásztor Borbála, Pinczés Petra, Vass Kata

1. helyezés: Jómadarak - gyermek csoport
Heim Cecília, Heim Flóra, Horváth Zsófia, Kiss Virág,
Pandula Nóri, Pásztor Kata Napsugár, Szalay Kamilla Lili,
Ürögi Lívia, Váczi Anna, Winkler Viktória

Különdíj: Jómadarak - Kiemelkedő koreográfia

1. helyezés: Hullámzás - felnőtt csoport
Fülep Jennifer, Fülep Titanilla, Pálvölgyi Viktória,
Pintér Marianna, Standor Kira, Villám Anita

3. helyezés: Nagytakarítás - gyermek formáció
Bakó Zsófia, Dósa Norina, Érsek Nóra, Keresztes Jázmin,
Kövesi Petra, Mácsik Annabella, Mátyás Erna, Móró Emma,
Szalay Lili, Tóth Petra, Varga Csenge, Wieder Nóra

Arany minősítés: Macskák - junior duett - Svarcz Anna, Tiboldi Eszter

Arany minősítés: Elszakadás - felnőtt duett - Nagy Dorottya, Winkler Nikolett

1. helyezés: Végre utazom! - gyermek szóló - Pásztor Borbála

1. helyezés: Not About Angels - gyermek szóló - Vass Kata

Különdíj: Not About Angels - Kiemelkedő előadásmód

2. helyezés: Fairy Tale - gyermek szóló - Váczi Anna

3. helyezés: Torn - junior szóló - Pintér Marianna

4. helyezés: Napsugár - gyermek szóló - Pásztor Kata Napsugár


Gratulálunk!


2017. március 18.
DanceStar Hungary 2017 kvalifikációs verseny eredményei:

1. helyezettként jutott tovább:
Gangsters
 - junior csoport
Gerencsér Orsolya, Kiss Viktória, Krizsanyik Tünde, Magurszky Jolán,
Mészáros Petra, Németh Nikol Adrienn, Pandula Lilla, Pásztor Borbála,
Pinczés Petra, Svarcz Anna, Tiboldi Eszter, Vass Kata

3. helyezettként jutott tovább:
Rise up
 - senior csoport
Erőss Bernadett, Fülep Jennifer, Fülep Titanilla,
Nagy Dorottya, Pálvölgyi Viktória, Pintér Marianna, Simkó Fruzsina,
Sipos Dóra, Standor Kira, Villám Anita, Winkler Nikolett

1. helyezettként jutott tovább:
Heart Cry
 - Pintér Marianna - szóló

2. helyezettként jutott tovább:
Andalasia
 - Pásztor Kata Napsugár - szóló

2. helyezettként jutott tovább:
Never grow up!
 - Kiss Viktória - szóló

3. helyezettként jutott tovább:
Emotions
 - Vass Kata - szóló

Továbbjutottak még:
The Wild West's Girls
- Gerencsér Orsolya - Krizsanyik Tünde - duett
Fantasy - Tiboldi Eszter - szóló
Jasmine - Svarcz Anna - szóló


Gratulálunk!



2016.

A 2016. november 27-én rendezett Klauzál Kupán

Gyermek korcsoportban

  • Látványtánc (csoport) kategóriában a "Párizsban szép az élet!" című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Látványtánc (csoport) kategóriában a "Boszorkányok" című koreográfia III. helyezést ért el !

  • Showtánc (csoport) kategóriában a "Gengszterek című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Művészi tánc (szóló) kategóriában a "Never grow up!" című koreográfiával Kiss Viktória I. helyezést ért el !

  • Művészi tánc (szóló) kategóriában az "Érzelmek" című koreográfiával Vass Kata III. helyezést ért el !

  • Látványtánc (szóló) kategóriában a "Keleti varázs" című koreográfiával Svarcz Anna I. helyezést ért el !

  • Látványtánc (szóló) kategóriában a "Végre utazom!" című koreográfiával Pásztor Borbála III. helyezést ért el !

  • Gimnasztikus tánc (szóló) kategóriában az "Andalasia" című koreográfiával Pásztor Kata IV. helyezést ért el !

  • Gimnasztikus tánc (szóló) kategóriában a "Fairy Tale" című koreográfiával Váczi Anna V. helyezést ért el !

  • Open Kiscsoport kategóriában a "Lányok a Vadnyugatról" című koreográfiával Gerencsér Orsolya - Krizsanyik Tünde I. helyezést ért el !

Junior korcsoportban

  • Gimnasztikus tánc (szóló) kategóriában a "Fantázia" című koreográfiával Tiboldi Eszter I. helyezést ért el !

  • Művészi tánc (szóló) kategóriában az "Utolsó dobbanás" című koreográfiával Pintér Mariann I. helyezést ért el !

 

A 2016. november 19-én rendezett MLTSZ Őszi Kupán

Gyermek korcsoportban

  • Látványtánc (csoport) kategóriában a "Párizsban szép az élet!" című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Látványtánc (csoport) kategóriában a "Boszorkányok" című koreográfia II. helyezést ért el !

  • Látványtánc (formáció) kategóriában a "Gengszterek című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Látványtánc (szóló) kategóriában a "Never grow up!" című koreográfiával Kiss Viktória I. helyezést ért el !

  • Látványtánc (szóló) kategóriában a "Végre utazom!" című koreográfiával Pásztor Borbála II. helyezést ért el !

  • Mozdulatművészet (szóló) kategóriában az "Érzelmek" című koreográfiával Vass Kata I. helyezést ért el !

  • Mozdulatművészet (szóló) kategóriában a "Fairy Tale" című koreográfiával Váczi Anna II. helyezést ért el !

  • Gimnasztikus látványtánc (szóló) kategóriában a "Fantázia" című koreográfiával Tiboldi Eszter I. helyezést ért el !

  • Gimnasztikus látványtánc (szóló) kategóriában az "Andalasia" című koreográfiával Pásztor Kata II. helyezést ért el !

  • Gimnasztikus látványtánc (szóló) kategóriában a "Keleti varázs" című koreográfiával Svarcz Anna III. helyezést ért el !

  • Látványtánc (duett) kategóriában a "Lányok a Vadnyugatról" című koreográfiával Gerencsér Orsolya - Krizsanyik Tünde I. helyezést ért el

Junior korcsoportban

  • Modern tánc (szóló) kategóriában az "Utolsó dobbanás" című koreográfiával Pintér Mariann I. helyezést ért el !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. május 28-án rendezett MLTSZ Országos Bajnokságon ("B" kategória)

  • Gyermek korcsoportban a "Fairy Tale" című koreográfiával Váczi Anna I. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Fantázia" című koreográfiával Tiboldi Eszter II. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Végre utazom!" című koreográfiával Pásztor Borbála IV. helyezést ért el !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. május 21-én rendezett MLTSZ Országos Bajnokságon ("A" kategória)

  • Gyermek korcsoportban a "Gengszterek" című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Párizsban szép az élet!" című koreográfia II. helyezést ért el !

    • A "Párizsban szép az élet!" című koreográfia Különdíjat is kapott !

  • Gyermek korcsoportban az "Érzelmek" című koreográfiával Vass Kata IV. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Never grow up!" című koreográfiával Kiss Viktória VIII. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Keleti varázs" című koreográfiával Svarcz Anna XIII. helyezést ért el !

  • Gyermek korcsoportban a "Lányok a vadnyugatról" című koreográfiával Gerencsér Orsolya - Krizsanyik Tünde II. helyezést ért el !

  • Junior korcsoportban az "Utolsó dobbanás" című koreográfiával Pintér Mariann III. helyezést ért el !

  • Felnőtt korcsoportban a "Szabadulás" című koreográfia I. helyezést ért el !

    • A "Szabadulás" című koreográfia Különdíjat is kapott !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. május 14-én rendezett XXV. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztiválon

  • "Karaktertánc" kategóriában a "Boszorkányok" című koreográfia II. helyezést ért el !

  • "Mozdulatművészet" kategóriában a "Párizsban szép az élet!" című koreográfia II. helyezést ért el !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. április 24-én rendezett 6. Tánc-Kiállítás Országos Modern-Kortárs-Mozdulatművészeti Táncversenyen

  • Gyermek korcsoportban a "Párizsban szép az élet!" című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Junior korcsoportban a "Boszorkányok" című koreográfia Különdíjat kapott !

  • Junior korcsoportban Kiss Viktória a "Never grow up!" című koreográfiával II. helyezést ért el !

  • Junior korcsoportban Vass Kata az "Érzelmek" című koreográfiával III. helyezést ért el !

  • Felnőtt korcsoportban a "Szabadulás" című koreográfia I. helyezést ért el !

  • Felnőtt korcsoportban  a Fülep Jennifer - Fülep Titanilla duett "Testvérek" című koreográfiája Különdíjat kapott !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. április 23-án rendezett XXV. Országos Junior Táncművészeti Fesztiválon a

  • Junior csoport a "Kéményseprők" című koreográfiával I. helyezést ért el !

  • Gerencsér Orsolya és Krizsanyik Tünde duett a "Lányok a vadnyugatról" című koreográfiával I. helyezést ért el !

GRATULÁLUNK !!!

 

A 2016. március 12-én rendezett XXV. Országos Felnőtt Táncművészeti Fesztiválon a

  • Felnőtt csoport "Mozdulatművészet" kategóriában a "The Rose" című koreográfiával III. helyezést ért el !

  • Ifjúsági csoport "Moderntánc" kategóriában a "Say Something" című koreográfiával I. helyezést ért el !

  • Pintér Mariann "Modern szóló" kategóriában az "Utolsó dobbanás" című koreográfiával II. helyezést ért el !

GRATULÁLUNK !!!

 



2015.

Tánc Világnapja alkalmából rendezett országos verseny

  • Felnőtt kategória  1. hely
  • Gyermek kategória 1. hely

Magyar Látványtáncsport Szövetség Országos Bajnokság

  • Felnőtt kategória   3. hely  ( csoport )
  • Felnőtt kategória   1. hely  ( szóló: Erőss Bernadett )
  • Junior kategória     1. hely  ( csoport)
  • Gyermek kategória 1. hely  ( mozdulatművészet / csoport )
  • Gyermek kategória 2. hely  ( látványtánc / csoport )
  • Gyermek kategória – szólók: style="color: #333333; font-family: Tahoma, Helvetica, Arial, sans-serif; font-weight: normal;"
    • 1. hely : Krizsanyik Tünde
    • 3. hely: Gerencsér Orsolya
    • 4. hely: Svarcz Anna

VI. Látványtánc Európa Bajnokság

  • Felnőtt kategória 1. hely  ( csoport )
  • Felnőtt kategória 1. hely  ( szóló: Erőss Bernadett )
  • Junior kategória   1. hely  ( csoport )
  • Gyermek kategória 1. hely  ( csoport )
  • Gyermek kategória Különdíj  ( látványtánc / csoport )
  • Gyermek kategória - szólók:
    • 1. hely. Krizsanyik Tünde
    • 3. hely. Gerencsér Orsolya
    • 4. hely. Svarcz Anna


2014.

Országos Felnőtt Táncművészeti Fesztivál

  • 2. hely

Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál

  • 2. hely

Országos Junior Táncművészeti Fesztivál

  • 2. hely

Országos Gyermek Táncművészeti fesztivál

  • 2. hely

Országos Berczik Sára Emlékverseny

  • 1. hely

Tánc Világnapja alkalmából rendezett országos verseny

  • Felnőtt kategória  2. hely
  • Ifjúsági kategória  1. hely
  • Gyermek kategória  1. hely

Magyar Látványtáncsport Szövetség Őszi Kupa

  •   1. hely

 

© 2013 Táncpalánták Mozgásművészeti és Sport Egyesület. Minden jog fenntartva.